(044)-341-45-42 (098)-015-85-11 (099)-386-13-01 (063)-396-42-01

Вантажні перевезення по Україні

На сьогоднішній день немає більш швидкого, надійного і дешевого способу доставки товару або особистих речей з одного міста в інше, ніж автомобільні вантажні перевезення по Україні. Здійснюємо послуги по всіх містах України ( міста Київ, Львів, Рівне, Вінниця, Дніпропетровськ, Харків, Луцьк, Одеса, Чернігів, Житомир, Івано-Франківськ, Хмельницький та інші). Мережа залізних доріг не настільки розгалужена, а транспортування літаком буде коштувати надто дорого, до того ж ці види транспортних послуг не надто гнучкі.

Вантажні перевезення по Україні

Транспортно-логістична компанія GRUZDX покликана забезпечити оперативні вантажоперевезення по Україні і за її межами, як для особистих потреб, так і для бізнесу. Ми чудово розуміємо, наскільки важливо людині при переїзді в інше місто скоротити витрати часу і коштів на цей процес, а також зберегти свої речі цілими та неушкодженими. Так само необхідна своєчасна доставка сировини для виробництва або товару для магазину, для налагодження бізнес-процесів та створення фінансової стабільності компанії. Саме тому ми гарантуємо надійність, швидкість, низькі ціни та абсолютну неушкодженість Ваших речей.

Перевезення любого вантажу по Україні компанією GRUZDX

Ми здійснюємо перевезення вантажу по Україні таких типів: стандартних та нестандартних, габаритних та негабаритних, контейнерних та збірних. Це можуть бути офісні та квартирні переїзди, доставка невеликих та великих вантажів з товарами, транспортування контейнерів та інших видів вантажу.

Ми сповідуємо комплексний підхід, тому готові запропонувати якісні додаткові послуги до перевезення вантажу: завантаження та розвантаження Ваших речей, супровід якісного персоналу та оформлення супроводжувальної документації.

В нашому розпорядженні знаходиться великий автопарк вантажних автомобілів зі всіма видами завантаження, різного об’єму та вантажопідйомністю від 0,5 до 22 тони, що завжди в ідеальному робочому стані і обов’язково проходять технічний огляд перед кожним виїздом в рейс. Це дозволяє досягти оптимальних умов для вантажоперевезень і обрати найбільш підходящий тип транспорту для доставки саме Вашого вантажу.

Наші водії — досвідчені професіонали з великим робочим стажем у вантажних перевезеннях і з досконалим знанням українських доріг, завдяки чому наші клієнти впевнені в надійності, безпеці та оперативності доставки.

Доставка вантажів по Україні недорого — це про GRUZDX

Одна з основних наших конкурентних переваг — це ціна. Ми можемо запропонувати вантажоперевезення високої якості по найнижчим цінам на ринку. Ми переконані, що така популярна послуга має бути доступна, а клієнт задоволений, тому підходимо індивідуально до розрахунку вартості в кожному конкретному випадку і не підвищуємо штучно тарифи, непропорційно до якості послуг, що надаємо.

Чому варто замовити доставку вантажів по Україні в GRUZDX:

  • індивідуальний підхід до кожного перевезення і вантажу, ми пропонуємо оптимальні і найвигідніші рішення на ринку;
  • надання послуг в комплексі — допомагаємо оформлювати документи, грузимо товар, перевозимо, надаємо супровід та розвантажуємо його в місці призначення, від Вас потрібна тільки інформація — звідки, що і куди везти;
  • оперативність перш за все — налагоджені маршрути між населеними пунктами України дають змогу зробити доставку вантажу в місце призначення в найкоротші терміни;
  • ми пропонуємо послуги перевезення по найнижчим цінам в Україні;
    • надійність — професійні водії, бережливе завантаження вантажу та цілодобовий моніторинг авто в дорозі забезпечують контроль і гарантію цілісності і неушкодженості Ваших речей.

Компанія GRUZDX з радістю візьметься за перевезення Ваших речей з будь-якої в будь-яку точку України і зробить це злагоджено, швидко і недорого. Пропонуємо наступні послуги з перевезень вантажів:

— попутні перевезення з оплатою в одну сторону;

— попутній транспорт ;

— попутній груз (вантаж).

Автомобільні вантажні перевезення по Україні з GRUZDX – це те, що вам потрібно!

Пропонуємо Вам здійснити першу відправку вантажу і пересвідчитись на власному досвіді в якості наших послуг!